26 Eylül-2 Ekim 2011 Koç Burcu

ko%C3%A7 burcu 26 Eylül 2 Ekim 2011 Koç BurcuSevgili koçlar ve yükselen burcu olanlar, oldukça hareketli bir haftaya giriş yapıyoruz. Salı gününden itibaren tempo giderek yükseliyor olucak. Ama öncelikle pazartesi günü ayda kapanıyor olucak, eldeki işleri tamamlamak için halletmek gereken sorumlulukların ve özelliklede üstesinden gelmeniz gereken çözmeniz gereken bazı sorunların ön plana çıkabileceği bir gün olucak. Salı ve çarşamba günlerinden itibaren ise ikili ilişler ve yeni başlangıçlar gündeminize girecek.

Haritanızın geneline göz attığımızda salı günü bir yeni ay gerçekleşiyor yedinci bölgenizde, terazi burcunun dört derecesinde, bu derece tam Pluton’la 90 derecelik açı ve Uranüs’lede yaklaşık bir karşıt açı yapmakta ve Mars’lada itibat kurmakta. Son derece aktif bir haftada olduğunuzu söylemiştik. Mars’ın beşinci bölgenizde hareket ediyor olması ikili ilişlilerde ve sanatsal projelerde daha fazla efor sarfedeceğinizi göstermekte. Jüpiter’in gerilemeye devam ettiği bu süreçte parasal alanda biraz gerilemeler görülebilir.

İnsan bilincini uyaran yeni şeyler öğrenmeye yol açacak bir süreçtesiniz, tehlikeli ve riskli aktivitelerde uzak kalmanız gereken, ilişkilerde özellikle daha sakin ve duyarlı, empatik olmanız gereken bir süreçteyiz.

İlgili Yazılar :


Random Post Image from 26 Eylül-2 Ekim 2011 Koç Burcu

borsa2 burcc bir_adin_kalmali_geriye çöp_ev hamilelik_5

Comments are closed.