Kahve Falı Nasıl Yorumlanır?

kahve fali 1 Kahve Falı Nasıl Yorumlanır?Kahve falında köpek ne anlama gelir?
Kahve falında görülen köpeği bazıları düşman olarak adlandırabilir ama köpek normalde sadık, güçlü bir hayvandır, insan dostudur. Böyle bir hayvanı falda olumsuz ya da kötüye yormak, düşman diye nitelendirmek çok doğru değildir. Tam tersine fal sahibinin yakın çevresinden birinin onu uyarması söz konusu olabilir. Sadık birinden bulacağı destekle ilgili olabilir. Yoksa köpeğin bir düşman diye kötü biri diye tanımlanması yanlıştır. Faldan bir köpeğin havlıyor şeklinde çıkması bu desteğin, uyarının yakın dostlardan gelicek uyarının tez zamanda olucağınında bir işaretidir. Bu yüzden falda köpek çıktı diye korkmamak veya olumsuza yormamak lazım, nitekim köpeğin olumsuz bir yorumu olmamalıdır.

Kahve falında çıkan balık ne anlama gelir?
Falda çıkan balık kesinlikle iyiye yorumlanır. Kısmettir, halk arasında en çok anlamı bilinen fal şekillerindendir. Kahve fallarında sık çıkan şekillerdendir. Kahve falında çıkan balık zenginliği, bolluğu ve bereketi ifade eder. Yine fal sahibinin dileğine göre değişebilir bunun anlamı ama kesinlikle iyi olan; bolluk, bereket, para, zenginlik, kısmet açılımında çok geniş bir anlam bulabilirsiniz. Bazen beklenilen bir sevgilinin geliceğini, dönüceğini anlatmak için bile bir balık figürü gösterilebilir. Kahve falında birden fazla balık simgesi çıkması kısmetin bolluğunu ifade eder. Kahve falında çıkan balık büyük ise kısmetin büyük olacağını ifade eder.

Kahve falında çıkan kuşlar ne anlama gelir?
Faldaki kuşlar fal sahibine gelicek olan haberlerin işaretidir. Kuş ile gelen haberler genellikle güzel ve sevindirici olur. Çok uzak yerlerden gelmesi gerekmez. Mesela bir mektup daha uzaktan gelicek bir haberi belirtebilirken falda çıkan kuşlar yakın çevreden alınacak haberleri yakın kişilerden olan gelişmeleri, beklenen ya da beklenmeyen haberleri ifade eder. Genelde hep iyi haberlerdir bu haberlerdir ki özellikle mesela falda çıkan kuş büyükse ve güzelse bu haberin ne kadar güzel ve sevindirici olacağını anlatır. Kuşların peşpeşe olması, arka arkaya gelicek haberleri ifade edebilir ya da tek bir haber gelicektir ama o kadar çok kuş vardırki o kadar çok sevineceksiniz anlamınada gelebilir.

kahve fali 2 Kahve Falı Nasıl Yorumlanır?Kahve falında ay görünmesi ne anlama gelir?
Falda ay çıkması fal sahibinin kesinlikle sıkıntılarından arınacağının, aydınlanacağının ifadesidir. Yaşadığı uzun ya da kısa bir süreç varsa, sıkıntılı bir süreç varsa artık bunun sonunun geldiğini gösterir. Bu sürecin kişi için daha aydınlık daha mutlu olucağını gösterir. Yarım ay yada hilal şeklinde olması bu sürecin başladığının bir işaretidir. Sıkıntılardaki aydınlanmanın ne kadar olucağını da gösteriyor olabilir. Hilal şeklinde olması güzel bir haber, sıkıntıları aydınlatacak bir haber olabilir. Yarım şekilde görülmesi ise yine bu sıkıntılı sürecin bir şekilde aydınlağa kavuşacağını gösterir. Kesinlikle kötü değildir falda ay çıkması, iyiye yorumlamak gerekir. Ayın güzelliği, ışığı her zaman için iyi olmuştur insanlar için. Fal sahibinin sevineceğini, hayatında genel, temiz, düzenli ve mutlu sayfalar açılacağını da ifade eder.

Kahve falında ev görmenin anlamı nedir?
Kahve falında ev çıkabilir. Bu bazen bina şeklinde olabilir ya da bazen bir çatı şeklinde de olabilir. Bunun kötü hiçbir anlamı yoktur. Her zaman iyidir ve iyi yorumlanmalıdır. Kahve falı sahibi mesela bir ev alıcaksa bunun bir işareti yansıması olabilir bu falında ya da mutlu bir yuva kuracağının işareti olabilir. Bunlar kişinin falından beklentisine göre değişebilir, dileğine göre değişebilir ya da kişi falında ne gibi sorunların cevabını arıyorsa ona göre yorumlar yapılabilir. Fal sahibi yeni bir eve taşınacaksa bu kahve falındaki şekillerde çıkmış olabilir.

kahve falı nasıl yorumlanır,kahve falında hilal,kahve falında köpek,kahve falında kuş,kahve falında ev çatısı,kahve falında ay,kahve falında ev görmek,kahve falında hilal ay görmek,kahve falı hilal,kahve falında ev çatısı görmek

İlgili Yazılar :

  • İlgili Yazı Bulunmamaktadır.

Random Post Image from Kahve Falı Nasıl Yorumlanır?

Amerikan-Staffordshire-Terrier sosyal_medya evcil_hayvan_alerjisi_03

Comments are closed.